Nasza Małopolska

Wiadomości i wydarzenia w Małopolsce

Transport cało pojazdowy i logistyka kontraktowa na wysokim poziomie

Firma Alfa Sped oferuje usługi logistyczne i transportowe z odpowiednią infrastrukturą oraz doświadczeniem. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu i wiedzy, co pozwala nam skutecznie realizować ofertę zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Naszym priorytetem jest optymalizacja kosztów z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu usług i zwracaniem szczególnej uwagi na dobry kontakt z klientem na każdym etapie współpracy, co pozwala nam połączyć profesjonalizm z łatwym kontaktem i obsługą.

Transport cało pojazdowy i logistyka kontraktowa na wysokim poziomie

Od lat zapewniamy naszym klientom kompleksowe usługi logistyczne i dbamy o trwałe relacje, będące efektem starannej pracy. Grono naszych fachowców ceni sobie przejrzyste zasady współpracy oraz dobre relacje z klientem, oparte na indywidualnej wycenie kosztów i jasnych zasadach.
Zapewniamy transport cąłopojazdowy oraz logistykę kontraktową. Dbamy o szybki czas realizacji usług i ograniczenie formalności w przypadku osób, które decydują się na przewóz całopojazdowy. Wspólnie wybieramy najbardziej optymalną trasę przewozu, która zapewnia szybkie dotarcie do miejsca docelowego z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów i jakości. Tego typu oferta jest skierowana do osób, którym zależy na fachowej współpracy w zakresie konieczności przewozu rzeczy, które źle znoszą długie trasy i tych, które zajmują całą powierzchnię pojazdu, trafiając od jednego nadawcy do jednego adresata.

Dostarczamy też naszym klientom szereg rozwiązań w zakresie logistyki kontraktowej prowadzonej na dużej powierzchni magazynowej. Dbamy o wysoką jakość usług od produkcji do dystrybucji w końcowym etapie sprzedaży, co pozwala łączyć bogatą tradycję logistyczną naszej firmy z procesami optymalnego zarządzania łańcuchem dostaw.

Kalkulator kosztu magazynowania i korzyści dla klienta

Podczas realizacji usługi oferujemy szybką wyceną i profesjonalne doradztwo ze strony naszego zespołu pracowników. Oferowana przez nas kalkulacja kosztów magazynowych, z zachowaniem podziałów magazynowych, obejmuje głównie opracowanie kosztów odpowiadających za gromadzenie towarów i utrzymanie ich we właściwych warunkach z uwagi na specyfikę i charakter, a także utrzymanie samych budynków i pracowników.