Nasza Małopolska

Wiadomości i wydarzenia w Małopolsce

Jakie usługi świadczy firma spedycyjna?

Na rynku logistycznym funkcjonuje wiele firm spedycyjnych. Ich oferta jest zróżnicowana, a do podstawowego typu usług należy transport drogowy. Może być to transport drobnicowy lub całopojazdowy. Nasza firma spedycyjna jest w stanie zaoferować Tobie transport towarów w dowolnej ilości. Skoro masz do przewiezienia tylko kilka palet, to po co płacić za niezapełnioną przestrzeń na aucie?

Transport towarów w temperaturze kontrolowanej to bardziej specjalistyczna usługa. Potrzebny jest samochód wyposażony w zabudowę izotermiczną oraz agregat chłodniczy. Wydruk z termografu gwarantuje zachowanie wskazanej temperatury przez cały czas transportu.

Magazynowanie należy do usług, które świadczy oferująca kompleksowe usługi spedycja Małopolska to województwo na terenie, którego siedzibę ma Alfasped. Skontaktuj się z nami, aby poznać nasze usługi w zakresie transportu i magazynowania.

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę spedycyjną?

Powierzenie transportu Twoich towarów wymaga weryfikacji kontrahenta oferującego usługi logistyczne. Niestety nie wszystkie firmy obecne na rynku świadczą usługi najwyższej jakości. Nasza firma spedycyjna obecna jest na rynku od ponad 26 lat. Posiadamy swoją flotę, na którą składają się różne rodzaje pojazdów ciężarowych. Dzięki temu możemy zaoferować Ci kompleksowe usługi transportu wielu typów towarów. 

Korzystanie z usług transportu drogowego przypadkowych firm może być niemiłym doświadczeniem, z którego przychodzi więcej problemów, niż korzyści. Zaufaj doświadczonemu dostawcy usług logistycznych, który od lat dba o zadowolenie swoich klientów

Co wpływa na koszt usługi transportowej?

Weryfikacja kosztów usługi transportowej jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Wystarczy, że skorzystasz z naszego innowacyjnego kalkulatora, by poznać koszt, jaki musisz ponieść za ftl transport. Wystarczy wejść naszą stronę i wskażesz kod pocztowy załadunku oraz długość trasy w kilometrach. Następnie wybierz rodzaj pojazdu oraz naczepy, a my niezwłocznie wrócimy do Ciebie z ofertą.